هشدار سيد حسن نصرالله درباره توطئه ضد حزب الله پايگاه اطلاع رسانی و خبری

 هشدار سيد حسن نصرالله درباره توطئه ضد حزب الله

شماره خبر : 95    مشاهده : 7 مرتبه    گروه : سیاسی    انتشار : 17/1/1389  ساعت : 08:57


توطئه ای علیه حزب الله، در پوشش تحقیقات ترور رفیق الحریری، نخست وزیر پیشین لبنان درحال شکل گیری است

   دبیرکل حزب الله لبنان هشدار داد: دست های پنهان در لبنان، درصدد ضربه زدن به جنبش مقاومت این کشور است. الاخبار لبنان گفت: توطئه ای علیه حزب الله، در پوشش تحقیقات و دادگاه ترور رفیق الحریری، نخست وزیر پیشین لبنان درحال شکل گیری است .

سید نصرالله افزود: تلاش برای هر نوع ایجاد ارتباط بین مقاومت و نتایج تحقیقات بین المللی در مساله ترور رفیق حریری نشانه آن است که اسرائیل پشت پرده این تحقیقات قرار دارد و هدف آن زیر سوال بردن مقامات و سلاح مقاومت است. وی با اشاره به اینکه حزب الله در مقابل این توطئه سکوت نخواهد کرد، افزود: مقاومت هرنوع تلاشی برای زیر سوال بردن شخصیت های وابسته به خود را صدها برابر خطرناک تر از تلاش برای نفوذ در شبکه خط تلفن خود می داند. دبیرکل حزب الله افزود: رژیم صهیونیستی پس از تحمل شکست در جنگ 33روزه، تلاش می کند برای زیر سوال بردن سلاح مقاومت میان جنبش حزب الله و تحقیقات درباره ترور حریری، ارتباط برقرار کند.

در همین حال روزنامه الاخبار چاپ لبنان نوشت: اتهام به حزب الله در پرونده ترور حریری، نقشه از پیش تعیین شده است. دفتر دادستان پرونده ترور حریری نیز، ارتباط میان متهمان این پرونده و جنبش حزب الله را تکذیب کرده است. رفیق حریری، نخست وزیر لبنان، در سال 2005، براثر انفجار خودرو کشته شد. درپی این حادثه، دادگاه بین المللی، مسئول رسیدگی به این پرونده شده است.

 
چاپ خبر : چاپ

 

 


نظرات کاربران :


news2.esfahanhost.com

کليه حقوق اين سايت برای اصفهان هاست محفوظ است

حق تکثير اين برنامه متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد